MEKAN BURASI:xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

burası gen forum full down, fulleğlence

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Perfect Windows XP SP3 +Plus
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:45 pm tarafından Admin

» PhotoShop CS3 - Örnekli Görüntülü Ders
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:17 am tarafından Admin

» Expression Web (Yeni Frontpage) Video Ders TR
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:16 am tarafından Admin

» Photoshop Banner Yapımı[TrSniper Video]
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:15 am tarafından Admin

» Photoshop Banner Yapımı[TrSniper Video]
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:15 am tarafından Admin

» Adobe Photoshop CS3 Görsel Eğitim (Türkçe)
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:12 am tarafından Admin

» Adobe Photoshop Cs2 Adım Adım Kurma
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:08 am tarafından Admin

» Photoshop Egitim Kitabi
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:05 am tarafından Admin

» Standart Adobe Illustrator Brushes Linkleri :
ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:04 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

ğlatan Şekilli Nickler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ğlatan Şekilli Nickler Empty
MesajKonu: ğlatan Şekilli Nickler   ğlatan Şekilli Nickler I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 10:11 pm

ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαя ıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!

ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_ ∂єğєя_кα∂α∂ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azraili beklemezdim!

*Hep kalamlara gidenleri kattım ! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaşyazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sanaaşığım

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimikanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede yıldızlara bak. Görebildiğin obinlerce yıldızlardan her biri sana gönderilmiş öpücüklerimdir!

*Şimdi daha iyi anlıyorum nefes değilmiş yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak...

*Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen ömür boyu, hepsi çocukca sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye!

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki uyumadan hep senidüşünmek. Öyle zor ki gözlerine bakıpta "seni seviyorum" diyememek.

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sengördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sewgiye ne kadar ihtiyacı warsa o kadar muhtacım sana...

*Yalan bakışların, sahte gülüşlerin, tuzak bakışların arasında buldumseni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahtedeğilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizi sevmesini engelleyemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olamayacağı gibi...

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*Almış eline bir çiçel, "sevecek-sevmeyecek", uln eşek çiçek nerden bilecek...

*Dün seni çok bekledik gelseydin toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık

*Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.

*Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.

*Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı

*Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

*Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

*Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

*Büyüklük gecmişte gizlidir..büyük takım mazisinden bellidir.......

*Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takasediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çokama çok seviyorum....

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimdenakan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

*Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! ÖlmekBile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan KendimiBilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni NasılSevdim!!!!

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer!AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza DekSüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim,sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belkiseversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNdeSaklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüNIçin Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsavarlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONAENGEL OLAMAM...

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni nekadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmuryağardı.

*Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

*Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

*Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attımsessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni nekadar çok özlediğimi...

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
http://gncmekan.yetkinforum.com

ğlatan Şekilli Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manyak Şekilli Nickler
» Acayip Nickler
» Milliyetçi Nickler
» Anlamlı İngilizce Nickler
» Açıklamalı Anlamlı Nickler