MEKAN BURASI:xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

burası gen forum full down, fulleğlence

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Perfect Windows XP SP3 +Plus
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:45 pm tarafından Admin

» PhotoShop CS3 - Örnekli Görüntülü Ders
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:17 am tarafından Admin

» Expression Web (Yeni Frontpage) Video Ders TR
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:16 am tarafından Admin

» Photoshop Banner Yapımı[TrSniper Video]
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:15 am tarafından Admin

» Photoshop Banner Yapımı[TrSniper Video]
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:15 am tarafından Admin

» Adobe Photoshop CS3 Görsel Eğitim (Türkçe)
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:12 am tarafından Admin

» Adobe Photoshop Cs2 Adım Adım Kurma
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:08 am tarafından Admin

» Photoshop Egitim Kitabi
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:05 am tarafından Admin

» Standart Adobe Illustrator Brushes Linkleri :
MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:04 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın Empty
MesajKonu: MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın   MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 10:06 pm

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif teolabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçükharflerle lvback olarak değiştirin.
2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın.
3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger iniçine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamamdeğiştir deyin ve yapıştırın)
4.Önceden kopyaladığnız Gif resmini tekrar Program Files içerisindebulunan MSN Messenger i açıp, aynı resmi tekrar buraya yapıştır deyinve çıkın.
5.C: den çıkın.
6.MSN yi oturum değil de çıkış diyerek kapatın.
7.MSN nizi tekrar açın.
8.Göreceksinizki Gif resminiz email adreslerinin bulunduğu kısımda.

güle güle kullanın….
Kolay gelsin….
not:I harfi değil küçük L harfidir.yani ” lvback”
http://gncmekan.yetkinforum.com

MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın
1 sayfadaki 1 sayfası